• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

На форумі в Давосі поговорять про гаджетах і мігрантів

Реклама на dsnews.ua
Головна тема форуму цього року - "четверта промислова революція"

Сьогодні, 20 січня, у Давосі відкривається Всесвітній економічний форум, на якому головними темами будуть - "четверта промислова революція", що означає поєднання класичної промисловості з цифровими технологіями, шляхи розв'язання нагальних гуманітарних проблем, у тому числі надання допомоги біженцям, і причини масового виходу мігрантів. Про це повідомляє "ДС" з посиланням на прес-службу Адміністрації президента.

"20-22 січня 2016 року президент України здійснить робочий візит до Швейцарської Конфедерації для участі у Всесвітньому економічному форумі в Давосі. Планується, що глава української держави візьме участь у неформальних засіданнях світових економічних лідерів на теми "Імперативи на 2016 рік" та "Боротьба з гібридними погрозами", - повідомляють в адміністрації.

Програмою візиту також передбачено проведення президентом України низки двосторонніх зустрічей, зокрема з директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард, президентом Міжнародного Комітету Червоного Хреста Петером Маурером, прем'єр-міністром Королівства Нідерландів Марком Рютте, а також з провідними представниками міжнародних ділових та інвестиційних кіл.

Варто відзначити, що на форумі також буде присутній міністр фінансів України Наталія Яресько. Вона зустрінеться з іноземними колегами-міністрами фінансів інших країн, а також з керівництвом міжнародних фінансових організацій-партнерів України (МВФ, ЄБРР, ЄІБ, IFC). Всього планується 15 робочих зустрічей.

На заході також виступить мер Києва Віталій Кличко. Київський міський голова візьме участь у дебатах "Душа міста" та інформаційної зустрічі світових економічних лідерів "Протистояння гібридним загрозам". Крім того, Кличко попрацює в панелі "Стимулювання інновацій у містах" і відвідає дискусію "Нове економічне бачення для України".

Онлайн-трансляцію заходу можна подивитися тут.

Як повідомляла "ДС", всесвітній економічний форум - міжнародна неурядова організація, заснована в Женеві, діяльність якої спрямована на розвиток міжнародного співробітництва. Місією організації є "прагнення до поліпшення стану світу шляхом залучення бізнесу, політичних, академічних та інших лідерів суспільства у формуванні глобальних, регіональних, галузевих повісток дня".

Читайте також:

Щорічна зустріч під егідою Форуму проводиться в Давосі (Швейцарія), крім того, Форум виступає організатором ділових заходів в різних країнах. Зустріч об'єднує близько 2500 вищих керівників бізнесу, міжнародних політичних лідерів, обраних інтелектуалів і журналістів, щоб обговорити найбільш актуальні питання, що стоять перед світом.

    Реклама на dsnews.ua