• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Сенат США схвалив масштабну за 30 років податкову реформу

Реклама на dsnews.ua
Американський сенат схвалив проект закону про податкову реформу

Проект закону підготували республіканці, за нього проголосував 51 сенатор, проти - 49, передає "ДС" з посиланням на Reuters. Агентство називає положення документа найбільшим переглядом правил у цій сфері.

Одне з положень законопроекту передбачає зниження податку на прибуток для корпорацій США з 35 до 20 відсотків.

На думку авторів документа, це підвищить конкурентоспроможність американської економіки, а також поверне з-за кордону прибуток американських корпорацій.

Президент США Дональд Трамп представив реформу у вересні, він також називав її наймасштабнішою за три десятиліття. Reuters зазначає, що глава держави хотів би, щоб податкові зміни набули чинності до кінця 2017 року. Реформа стане першим великим законодавчим досягненням Трампа та його адміністрації з моменту вступу нового президента на посаду в січні.

Найбільші американські корпорації реєструють свій прибуток в країнах з більш м'яким, ніж у США, податковим режимом. Приміром, Google проводить фінансові операції через Ірландію і Люксембург. Ірландію використовують також Apple і Facebook. Сенат США звинувачував виробника iPhone в догляді від виплат з допомогою так званої подвійної ірландської схеми оподаткування.

    Реклама на dsnews.ua