• USD 39.2

"Шахтар" потрапив до групи Ліги Чемпіонів, зігравши в матчі-відповіді внічию з "Монако" (ВІДЕО)

Донецький "Шахтар" у матчі-відповіді раунду плей-офф кваліфікації футбольної Ліги Чемпіонів зіграв в нічию з "Монако" з рахунком 2:2

Матч "Шахтар" — "Монако"
Матч "Шахтар" — "Монако" / FC Shakhtar Donetsk\Twitter

Матч відбувся на ОСК "Металіст" в Харкові, передає "ДС".

Монегаски весь перший тайм загрожували воротам донецького клубу. Так, вже на 18-й хвилині, зігравши на добиванні після сейва голкіпера "гірників" Андрія Пʼятова, відкрив рахунок Віссам бен Єддер.

Вже на 39-й хвилині француз оформив дубль.

Він міг забити і третій мʼяч, проте не влучив у ворота, перекидаючи воротаря.

У другому таймі відставання донеччан скоротив українець бразильського походження Марлос.

Відзначимо, кілька разів свою команду від пропущеного гола рятував голкіпер Пʼятов.

Уже в додатковий час після рикошету від гравця суперника ворота "Монако" вразив 20-річний українець Михайло Мудрик. Автогол був записаний на футболіста "Монако" Агілара.

Нагадаємо, перший матч між командами завершився з рахунком 0:1 на користь "гірників". Чемпіон України — "Динамо" (Київ) — потрапив в групу напряму.

Редактор: Євген Журавльов