• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Шамана, який ішов на Москву "виганяти Путіна", відправили до психлікарні

Реклама на dsnews.ua
Шамана Олександра Габишева, який ішов на Москву "виганяти Путіна", після транспортування в Якутськ визначили в психлікарню

Про це повідомили в уряді регіону, пише "ДС" з посиланням на Сибір.Реалії.

За словами чиновника, шамана направили в психоневрологічний диспансер Якутії, де його будуть обстежувати і проводити "експертні заходи".

"Психіатрична діагностика грунтується на бесіді з пацієнтом, уточнення історії життя і хвороби", - зазначили в Моз.

Крім того, чиновники запевняють, що якщо у Габишева знайдуть "патології", лікарі готові "надати кваліфіковану медичну допомогу".

У той же час, координатор правозахисної організації "Правозахист Листівки" Олексій Прянишников розповів Інтерфаксу, що в Якутському республіканському психоневрологічному диспансері сказали, що Габишев до них не надходив.

Як повідомляла "ДС", затримали Олександра Габишева на кордоні Бурятії і Іркутської області. Він вже півроку йде в Москву, щоб "вигнати Путіна".

Нагадаємо, Олександр Габишев почав шлях до Москви півроку тому. На його шляху вже траплялися курйози і неприємні ситуації. Наприклад, 9 вересня він був в Улан-Уде, де правоохоронці затримали його прихильників, що спровокувало акції протесту з вимогою звільнити прихильників Габишева.Після вимоги активістів перейшли в політичну площину - вони вимагали повторних виборів мера міста.Із-за протестів в Бурятії під арешти відправили прихильників шамана Ігоря Коношанова і Петра Дондукова, блогера Дмитра Баірова, активіста Баїра Цыбикова і підозрюваного в нападі на силовика під час акції Дмитра Хараева.

    Реклама на dsnews.ua