• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Швейцарська компанія Zurich Insurance відхрестилася від "Північного потоку-2", — ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

Швейцарська компанія Zurich Insurance Group AG припинить надання страхових послуг, пов'язаних з газопроводом "Північний потік-2", через загрозу введення нових санкцій з боку США

Про це агентству Bloomberg повідомили джерела, обізнані з планами швейцарської компанії, передає "ДС".

"Страхові плани компанії Zurich покривали будівництво спірного газопроводу Росія — Німеччина. Компанія може потенційно стати обʼєктом нового раунду санкцій, які будуть карати тих, хто забезпечує технічну сертифікацію та страхування проєкту", — наголошується в повідомленні.

Таким чином, Zurich Insurance Group AG стала третьою фірмою, яка впродовж минулого місяця вирішила вийти з "Північного потоку — 2". Раніше такий же крок зробили норвезька Det Norske Veritas Holding AS і датська інженерна компанія Ramboll.

В кінці грудня компанія Nord Stream 2 заявила про завершення будівництва ділянки газопроводу "Північний потік-2" у виключній економічній зоні Німеччини, яке тривало з початку грудня після річної перерви.

Як писала "ДС", на початку грудня 2020 Палата представників і Сенат США узгодили і внесли в проект оборонного бюджету країни на наступний рік поправки, що передбачають посилення санкцій проти газопроводів "Північний потік-2" і "Турецький потік". Також повідомлялося, що обраний президент США Джо Байден налаштований повністю закрити проект російського газопроводу.

    Реклама на dsnews.ua