• USD 28.3
  • EUR 33.3
  • GBP 36.7
Спецпроєкти

Силовики у Білорусі затримали голову штабу суперниці Лукашенка на виборах

Реклама на dsnews.ua

Напередодні виборів президента Білорусі в Мінську затримали голову штабу опозиційної кандидатки Ольги Тихановської Марію Мороз

Про це повідомила прессекретар Тихановської Ганна Красуліна, передає "ДС" з посиланням на AFN.BY.

За її словами, Мороз затримали люди, що представилися співробітниками Міністерства внутрішніх справ Білорусі. Затримання відбулося на виході з посольства Литви, де вона подавала документи на візу.

"Її телефон недоступний, місцезнаходження невідомо", — додала Красулина.

Пізніше Марію Мороз відпустили. Як повідомляє Марія, таким чином влада проводить роз'яснювальну бесіду.

Нагадаємо, вибори президента Білорусі призначені на 9 серпня.

14 липня ЦВК Білорусі зареєструвала кандидатами в президенти чинного главу держави Олександра Лукашенка, екс-депутата Ганну Канопацьку, голови партії БСДГ Сергія Черечня, співголову об'єднання "Говори правду" Андрія Дмитрієва і дружину затриманого блогера Сергія Тихановьского Світлану Тихановську.

Як повідомляла "ДС", Центральна виборча комісія Білорусі відмовилася реєструвати кандидатами опозиціонерів Віктора Бабарико і Валерія Цепкало. Це рішення призвело до масових акцій протесту. Бабарико і Цепкало об'єднали зусилля з Тихановською.

Пізніше Світлана Тихановська змушена була вивезти своїх дітей з країни через погрози на їхню адресу на тлі передвиборчої гонки.

За словами глави держави Олександра Лукашенка, напередодні виборів президента Білорусі проти країни почали гібридну війну, в якій можуть бути зацікавлені або США, або Росія, або Україна.

    Реклама на dsnews.ua