• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Скандал на Київщині: 7 депутатів "Слуги народу" зірвали засідання облради

8 квітня через відсутність на позачерговому засіданні Київської облради сімох депутатів від "Слуги народу" не були прийняті важливі рішення, що стосуються підтримки діяльності медичної галузі та протидії поширенню коронавируса в регіоні

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив політичний експерт Микола Спиридонов на своїй сторінці у Facebook, передає "ДС".

«Владу на регіональному рівні серйозно трясе. Яскравий приклад — Київська область, де днями облрада не змогла зібратися на позачергове засідання, щоб виділити кошти лікарям для боротьби з ковідом. Депутати не зібрали кворум. Парадокс, але на засідання не прийшли депутати з ... президентської сили. Відразу 7 депутатів від «Слуги народу» не прийшли на засідання, відключивши телефони», — зазначив політолог.

«Це нонсенс. І демонстрація недосвідченості нового голови київського обласного відділення СН Андрія Мотовилівця, орієнтовані на якого депутати проігнорували засідання. Стався провал — і відсутність прийнятих рішень облрадою щодо боротьби з пандемією Київської області. Ситуація може стати ще більш неприємною, якщо в понеділок на черговому засіданні облради знову деякі «слуги» втечуть. Це може привести до переформатування більшості в облраді і до того, що партія Зеленського виявиться в опозиції в Київській області», — каже Микола Спиридонов.

Місцеве видання «Моя Київщина» так описує ситуацію, що склалася в Київській облраді.

"Чергова сесія облради спочатку (понад місяць тому) була запланована на 12 квітня, тобто на понеділок. З огляду на вкрай складну ситуацію в облраді з більшістю (зокрема, відцентрові процеси в президентській "Слузі народу"), поспіх Склярова (Олександр Скляров, голова облради) скликати депутатів у цьому контексті, на перший погляд, виглядав досить дивно. Втім, як розповіли "Моїй Київщині" інформовані джерела в облраді, всі фракції коаліції гарантували прихід своїх депутатів і голосування на сесії. Для багатьох було великою несподіванкою, що сесію вирішили зірвати саме народні обранці від "слуг", орієнтовані на нового керівника Київського обласного відділення "Слуги народу" Андрія Мотовилівця, після того, як з цієї посади усунули скандального нардепа Олександра Дубінського", — йдеться в матеріалі.

"Власне, спочатку підозри в спробах зриву приходу депутатів "слуг" на засідання були саме по відношенню до Дубінського, який має свою групу депутатів у фракції. Але як показали подальші події, люди Дубінського — і сам нардеп — на засідання, де повинні були прийняти рішення по боротьбі з ковідом, прийшли. А ось людей, які орієнтуються на Мотовилівця — немає ", — розповів один з депутатів Київської облради.

За даними видання, мова йде про 7 осіб. Серед них ЗМІ стало відомо про три прізвища "слуг"-втікачів. Це — колишній представник "Батьківщини" Сергій Потрясаєв, що представляє Бровари, Олена Шуст, яка очолює Білоцерківський національний аграрний університет, ректором якого багато років був її покійний батько, екс-регіонал і "ляшківець" Анатолій Даниленко. Ще одним прогульщиком виявився депутат-"слуга" і колишній глава Таращанської РДА Вадим Пасічнюк.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua