• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Помер власник популярної мережі готелів Hilton

Реклама на dsnews.ua
Власник мережі респектабельних готелів Hilton спадкоємець помер 19 вересня в Лос-Анджелесі на 92 році життя

"Мій батько був люблячим чоловіком для нашої матері, Мерилін, прекрасним прикладом для наслідування для його восьми дітей, вірним і щедрим, далекоглядним бізнесменом, поважаним лідером і пристрасним спортсменом. Він прожив життя великих пригод і виняткових досягнень", - йдеться в заяві його сина Стівена Хілтона, який очолює фонд Conrad N. Hilton Foundation, передає "ДС" з посиланням на CNN.

"Я глибоко засмучена смертю мого дідуся Баррона. Він був легендою", - написала в Twitter його онука, співачка Періс Хілтон.

Спадкоємець був сином засновника готелів Hilton Конрада Хілтона. У 1966 році він змінив свого батька на посту президента і генерального директора компанії Hilton Hotels Corporation. У 1996 році він пішов з поста президента компанії Hilton Hotels Corporation, але ще протягом 10 років залишався головою її ради директорів. Згодом, у 2007 році, спадкоємець заповів майже весь свій спадок фонду Conrad N. Hilton Foundation.

Раніше "ДС" повідомляла, що американська актриса і світська левиця Періс Хілтон планує купити санаторний комплекс "Деренівська Купіль" в Україні.

    Реклама на dsnews.ua