• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Слідчі Польщі завершили огляд уламків Ту-154 у Смоленську

Реклама на dsnews.ua
Польські слідчі в п'ятницю завершили огляд уламків Ту-154 у Смоленську, на якому в квітні 2010 року розбився президент Польщі Лех Качиньський

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на RMF24.

П'ятниця була останнім, п'ятим днем роботи польських слідчих. Вони перевіряли серед іншого структурні елементи літака, який зазнав аварії 10 квітня 2010 року під Смоленськом.

За інформацією Слідчого комітету Російської Федерації, роботи велися у співпраці з російськими слідчими. Були зроблені сферичні фотографії деталей, цікавих для польської сторони, а спеціалізоване обладнання, яке дозволило зробити ці фотографії, було надано російською стороною.

Автобус з польськими слідчими залишив аеропорт Смоленська 0 15.40 за місцевим часом.

Розпочатий у понеділок огляд частин літака проходив у рамках чергового запиту польської сторони про правову допомогу.

Літак польського президента леха Качиньського розбився під Смоленськом 10 квітня 2010 року. Всі 96 чоловік, що знаходилися на борту, загинули. Качинський летів на траурні заходи в Катинь, де поховані польські військовослужбовці, розстріляні НКВС СРСР в 1940 році.

В кінці липня Слідчий комітет Росії погодився на приїзд в Смоленській області польських прокурорів та експертів для обстеження останків польського літака Ту-154М.

Нагадаємо, в середині квітня підкомітет Міноборони Польщі опублікував технічний звіт по Смоленській катастрофі, в якому йдеться про те, що літак Ту-154М був зруйнований під час вибуху, а вибухи сталися над землею.

    Реклама на dsnews.ua