• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

ЗМІ: У Франції з'явилося ще одне "представництво ДНР"

Реклама на dsnews.ua
У французькому Провансі офіційно зареєстрована нова "асоціація", що називає себе представництвом у Франції "поки не визнаної" "ДНР"

Організація була створена, щоб виключити можливість закриття іншого "представництва ДНР", діяльність якого оскаржувало французький уряд, повідомляє "ДС" з посиланням на "Лівий берег".

Інформацію про відкриття нової організації, яка ставить за мету просування інтересів контрольованої Росією "республіки", підтверджують офіційні урядові ресурси, які є в розпорядженні "Європейської правди".

Організація під назвою "Асоціація представництво Донецької народної республіки у Франції" була зареєстрована 6 серпня. 18 серпня повідомлення про її реєстрацію опублікувало офіційне урядове видання. Організація зареєстрована в передмісті Марселя, в містечку Лансон-Прованс. Статутною метою у свідоцтві про реєстрацію вказано "розвиток дружби і солідарності між французьким народом і народом Донецької Народної Республіки, встановлення справедливого та міцного миру на Донбасі на основі визнання національних прав народу ДНР на основі міжнародного права".

Як відомо, з минулого року у Франції діє аналогічна організація, зареєстрована в іншому передмісті Марселя під назвою "Офіційне представництво ДНР". Нова асоціація, виходячи з її опису зазначеного "офіційного сайту", створена тією ж групою людей, що і попереднє "представництво".

Нагадаємо, в минулому році, 25 вересня, в Марселі вже було відкрито "представництво "ДНР".

Влади України вживають заходів, щоб закрити "представництво" терористів "ДНР" у Франції.

    Реклама на dsnews.ua