• USD 28.7
  • EUR 32.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

СОТ скасувала першу за чотири роки зустріч через новий штам коронавірусу, — ЗМІ

Світова організація торгівлі (СОТ) відклала свою першу міністерську нараду за чотири роки через виявлення нового штаму коронавірусу та погіршення ситуації з пандемією

Реклама на dsnews.ua

Про це свідчать джерела видання Reuters в Женеві, передає "ДС".

Наступного тижня міністри країн-членів СОТ мали зібратися на зустріч, яка вважається "перевіркою актуальності" організації.

Швейцарія, де розташована штаб-квартира СОТ, заборонила прямі рейси з ПАР та прилеглих регіонів, а також запровадила тестові та карантинні вимоги для поїздок з інших країн, включаючи Бельгію, Гонконґ та Ізраїль.

Організація планувала особисту зустріч, але нові обмеження означали, що делегації великих гравців, таких як Південна Африка та Європейська комісія, що базується в Брюсселі, були обмежені в основному віртуальною присутністю.

Reuters пише, що таким чином СОТ стала "першою великою дипломатичною жертвою нового варіанту коронавірусу".

Нагадаємо, нещодавно в Європі виявили перший випадок нового небезпечного COVID-штаму, вперше виявленого в Південній Африці.

Всесвітня організація охорони здоров'я у п'ятницю, 26 листопада, провела екстрену нараду для обговорення нового варіанта коронавірусу, вперше виявленого в Південній Африці та Ботсвані.

ВООЗ назвала новий штам коронавірусу грецькою літерою "Омікрон".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua