• USD 27.5
  • EUR 32.4
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Радник соратника Путіна затриманий за звинуваченням у державній зраді

Реклама на dsnews.ua
Радник генерального директора Роскосмосу з інформаційної політики Іван Сафронов затриманий за підозрою в державній зраді

Затримання не пов'язане з його поточною роботою, стверджують в Роскосмосі, передає "ДС".

"Прес-служба держкорпорації "Роскосмос" повідомляє, що сьогодні слідчими органами було проведено затримання радника генерального директора держкорпорації "Роскосмос" Сафронова В. І.", - повідомили в держкорпорації ТАСС.

Там також підкреслили, що Сафронову пред'явлено звинувачення за ст. 275 КК РФ (державна зрада). "На даний момент проводяться слідчі заходи", - підкреслили в Роскосмосі, додавши, що затримання радника гендиректора не стосується поточної роботи в держкорпорації.

У прес-службі зазначили, що Роскосмос надає всіляке сприяння слідчим органам.

Сафронов народився в Москві в 1990 році. У 2010 році закінчив Вищу школу економіки за спеціальністю "журналістика". У 2010-2019 роках - кореспондент і спецкореспондент "Комерсанта", в 2019-2020 роках - спецкореспондент газети "Ведомости". Займався висвітленням діяльності військового та військово-технічного співробітництва, проблематикою оборонно-промислового комплексу та космічної промисловості. У травні Сафронов був призначений радником глави Роскосмосу з інформаційної політики.

Як відомо, генеральним директором Роскосмосу є соратник президента РФ Путіна Дмитро Рогозін.

    Реклама на dsnews.ua