• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Речник британського парламенту порівняв Джонсона з грабіжником банку

Реклама на dsnews.ua
Йде у відставку спікер Палати громад Джон Беркоу пригрозив прем'єр-міністру Борису Джонсону "процедурних творчим підходом", щоб примусити його не ігнорувати закон, блокуючий Brexit без операції

Про це спікер заявив під час лекції в Лондоні, передає "ДС" з посиланням на Daily Mail.

Під час виступу Беркоу порівняв главу уряду Великобританії з "грабіжником банків" і застеріг від недотримання вищезгаданого закону.

За його словами, єдиний можливий варіант Brexit вже схвалений парламентом у законі, внесеному лейбористом Хіларі Бенном.

"Якщо буде потрібна додаткова процедурна креативність для того, щоб це відбулося (відстрочка Brexit), будьте впевнені, це відбудеться і ні обмеження в рамках чинного набору правил, ні цокання годинника того не стануть перешкодою", - додав спікер Палати громад.

Нагадаємо, 9 вересня Беркоу оголосив про свою відставку з 31 жовтня або раніше, якщо до цієї дати парламент буде розпущений і буду оголошені позачергові вибори.

Як повідомляла "ДС", прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон наполягає на виході з Євросоюзу до 31 жовтня.

У зв'язку з цим парламент Великобританії в ніч на вівторок, 10 вересня, тимчасово припиняє свою роботу.

Королева Великобританії Єлизавета II завізувала закон, прийнятий парламентаріями, що передбачає відстрочення виходу країни ЄС у разі, якщо до 31 жовтня не буде досягнута відповідна угода Лондона і Брюсселя.

    Реклама на dsnews.ua