• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

США запровадили нові санкції проти РФ за окупацію українського Криму

Міністерство фінансів США у партнерстві з Європейським союзом, Великою Британією, Австралією та Канадою запровадили санкції проти 8 фізичних і юридичних осіб РФ, що мають відношення до російської окупації та репресій в Криму

США ввели нові санкції проти Росії
США ввели нові санкції проти Росії / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресрелізу Мінфіну США, передає "ДС".

Відзначається, що Управління з контролю за іноземними активами (OFAC) Мінфіну США визначило пʼять фізичних і три юридичні особи, повʼязаних з окупацією Росією українського Криму і серйозними порушеннями прав людини щодо місцевого населення.

"Ці дії, зроблені в тісній співпраці з нашими союзниками. Вони являють собою тверде зобовʼязання міжнародної спільноти залучити Росію до відповідальності за спробу анексії Криму", — наводяться в прес-релізі слова директора OFAC Андреа Гацько.

Санкції Мінфіну США введені в партнерстві з Євросоюзом, Великобританією, Австралією та Канадою. В американському відомстві підкреслили одностайну підтримку Україні в провокації з боку Росії на Донбасі і в Криму. Також міністерство закликало російську владу припинити нарощувати військове угрупування на українському кордоні.

Під обмеження OFAC потрапив ряд учасників проекту будівництва Керченського мосту і деякі посадові особи в Криму. Зокрема, санкції накладаються на директорів російських компаній "Мостотрест", "Ленпромтранспроект", "Дирекція з будівництва залізниці Беркакит Томмот Якутськ".

Під санкції також підпав і вже знаходиться в американському "чорному" списку перший заступник керівника адміністрації президента РФ Олексій Громов.

Мінфін США ввів санкції і проти інформаційних агентств SouthFront, "Ньюсфронт", "Інфорос", а також Фонду стратегічної культури РФ.

Нагадаємо, "покарати" Росію за втручання в американські вибори і кібератаки Байден пообіцяв майже відразу після своєї інавгурації.

Як повідомляла "ДС", президент США Джозеф Байден підписав указ про запровадження нових санкцій проти Росії через втручання Кремля в президентські вибори в країні у 2020 році.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua