• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Стало відомо про ще одному британському поліцейському, постраждалому від "Новачка"

Реклама на dsnews.ua
В результаті російської хімічної атаки в британському Солсбері від нервово-паралітичної речовини "Новачок" постраждав ще один поліцейський

Про це йдеться в заяві детективів Контртерористичного підрозділу британської поліції, яку опублікувала кореспондент LBC Рейчел Венейблс в Twitter, інформує "ДС".

"Детективи Контртерористичного підрозділу, які розслідували атаку з "Новачком" у Солсбері, підтвердили наявність слідів нервово-паралітичної речовини в зразках крові поліцейського", - зазначено в заяві.

Відзначається, що постраждав місцевий поліцейський з графства Вилтшер, який не захотів розголошувати своє ім'я публіці.

За заявою детективів, офіцер поліції, який приїхав на виклик про отруєння екс-офіцера ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії в Солсбері минулого року, натрапив на незначну дозу "Новачка".

Після отримання необхідної медичної допомоги він повернувся на роботу.

Раніше було відомо тільки про одному місцевому поліцейському Ніку Бейлі, який контактував з "Новачком" і потрапив в госпіталь.

Нагадаємо, 4 березня 2018 року колишнього російського агента Сергія Скрипаля та його доньку Юлію отруїли нервово-паралітичним речовиною Новачок в британському Солсбері. За даними Лондона, за отруєнням Скрипалів стоїть Росія, а виконавцями злочину виявилися офіцери ГРУ. Москва заперечує звинувачення.

    Реклама на dsnews.ua