• USD 26.6
  • EUR 31.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Столар – гаманець сепаратистів": патріоти пікетували офіс проросійської партії ОПЗЖ в Києві (Фото, Відео)

У середу, 4 серпня, під офісом ОПЗЖ в Києві відбулася масштабна акція протесту проти російської агентури в Україні. Мітингувальники вимагали заборони проросійської партії, кримінального переслідування активних членів ОПЗЖ, увʼязнення Віктора Медведчука та Вадима Столара

Реклама на dsnews.ua

Пікет провели члени ГО "Спортсмени за майбутнє України" та інші національно-патріотичні сили.

Кілька сотень людей зібралися під будівлею по вулиці Великій Васильківській 23Б, де розташований осередок ОПЗЖ у Києві. Протестувальники скандували: "Столар – гаманець сепаратистів", "Медведчука за грати", "ОПЗЖ дорівнює "ДНР", "РНБО, закрий Столара" та "Вадим Столар – агент Кремля". 

За словами активістів, останнім часом проросійські сили значно збільшили свій вплив в Україні, бо отримують значне фінансування з двох джерел. По-перше, безпосередньо з Кремля. По-друге, через високі заробітки повʼязаного з ОПЗЖ бізнесу.

Пікетувальники наголошують, що боротьба РНБО з проросійськими організаціями носить симуляційний характер. Позаяк лідер ОПЗЖ — кум президента РФ Володимира Путіна — Віктор Медведчук прекрасно почувається під домашнім арештом у палаці та звідти керує своєю партією.

"Найбільшим "гаманцем" ОПЗЖ є нардеп Вадим Столар, який контролює низку будівельних бізнесів, зокрема компанію "БУДкепітал". На ці гроші він фінансує проросійські медіа-проєкти в Києві, Харкові, Одесі та інших містах України. Він створив мережу телевізійних проєктів, які мають зайняти місце заборонених півроку тому телеканалів Віктора Медведчука", – повідомили активісти.

Патріотів обурює, що проросійська партія ОПЗЖ створила в українському парламенті власну фракцію, а її нардепи мають доступ до державної таємниці. 

"Велику небезпеку становлять охоронна фірма "Шторм" – це фактично особиста "армія" Медведчука; "Штаб оборони Києва" (ШОК), та так звані "екопарки" – проєкти Столара, створені для відтискання землі та бізнесу в столиці, а також "Патріоти за життя" – бойовики, котрими опікується одіозний нардеп Ілля Кива. Останній не приховує, що ОПЗЖ готує на осінь збройний державний переворот", – зазначили протестувальники.

Учасники акції протесту вимагали від влади розпочати реальну боротьбу з "пʼятою колоною" в Україні та заборонити партію ОПЗЖ. Активісти закликали РНБО запровадити повний пакет санкцій щодо Столара, а Офіс Генпрокурора – розпочати кримінальні провадження проти Столара, Киви та інших одіозних нардепів від ОПЗЖ, а також сприяти засудженню Медведчука до реального терміну позбавлення волі.

Також патріоти пообіцяли в найближчі дні відвідати в Києві офіс компанії "БУДкепітал", тренувальний табір "Шторму", осередок "Штабу оборони Києва". "І це далеко не повний перелік сепаратистських гнізд, куди ми обовʼязково завітаємо", – підкреслили активісти.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua