• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Столтенберг Росії: Грузія буде членом НАТО

Реклама на dsnews.ua
Організація Північноатлантичного договору (НАТО) буде підтримувати інтеграційні зусилля Києва і Тбілісі, незважаючи на запеклий опір Росії

Про це генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив після зустрічі з радником президента США з національної безпеки Джоном Болтоном, передає "ДС" з посиланням на "Голос Америки".

"Для нас немає суперечності в тому, щоб бути твердими, рішучими у наших підходах до Росії, і, в той же час, шукати діалогу", - заявив Столтенберг під час виступу в дослідницькому центрі Фонд "Спадщина".

Столтенберг підкреслив, що НАТО не зацікавлений у конфронтації, зазначивши, що Москва готова використовувати військову силу проти сусідів".

"Ми бачимо Росію, яка вкладає ресурси в численні (військові) можливості, а також в розвідку. Саме з цієї причини союзники по НАТО збільшили витрати на оборону - вперше після закінчення "холодної війни", - сказав генсек.

Столтенберг підкреслив, що бачить мало ознак того, що Росія знижує активність в цьому напрямку.

"Ми бачили, як вони використовували медіа і соціальні медіа, дезінформацію, намагаючись вплинути на політичні процеси в різних європейських державах", - зазначив він.

Столтенберг також запевнив, що НАТО продовжуватиме підтримувати зусилля Грузії і України в справі вступу до складу Альянсу: "Грузія стане членом НАТО".

    Реклама на dsnews.ua