• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Столтенберг заявив про збільшення присутності НАТО в Чорному морі

Реклама на dsnews.ua
Організація Північноатлантичного договору (НАТО) збільшила свою присутність в Чорноморському регіоні

Про це заявив генеральний секретар Альянсу Йенс Столтенбер, передає "ДС" з посиланням на прес-службу НАТО.

Так, під час зустрічі з прем'єр-міністром Болгарії Бойко Борисовим генсек НАТО заявив, що присутність Альянсу на морі, на суші і в повітрі Чорноморського регіону збільшилася.

"Ми погодилися з важливістю присутності НАТО в регіоні Чорного моря. Ситуація з безпекою змінюється - і НАТО відповідає. Ми зміцнили нашу присутність в Чорноморському регіоні на суші, на морі і в повітрі - завдяки багатонаціональної бойової оперативній групі в місті Крайова, повітряного патрулювання і могутньому військово-морському присутності", - заявив він.

Крім того, Столтенберг нагадав, що в цьому році війська НАТО провели 5 масштабних навчань у Чорноморському регіоні, у тому числі навчання з участю України та Грузії.

"Ми також збільшили допомогу нашим партнерам в цьому регіоні, шляхом тренування для військово-морських сил і берегової охорони, заходів у порти та проведення навчань. Постійна військово-морська група НАТО проводить регулярні тренування з кораблями Грузії і України, що покращує нашу здатність працювати разом з ними в Чорноморському регіоні", - додав він.

Нагадаємо, Столтенберг також повідомив, що прем'єр-міністр Болгарії Бойко Борисов запропонував розмістити у Варні координаційний центр військово-морських сил НАТО в Чорному морі.

    Реклама на dsnews.ua