• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Країни ЄС не збираються переводити посольства в Єрусалим

Реклама на dsnews.ua
Країни Європейського союзу мають намір переводити свої посольства в Єрусалим незважаючи на те, що США визнали це місто столицею Ізраїлю

Про це заявила високий представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могерини на прес-конференції з прем'єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху в Брюссел, передає "ДС" з посиланням на УП.

"Я знаю, що прем'єр-міністр Ізраїлю кілька разів згадував, що очікує, що інші підуть рішення Дональда Трампа про переміщення посольства в Єрусалим. Він може зберігати свої очікування щодо інших країн, але з боку держав-членів Європейського Союзу цього кроку не буде", - сказала Могерини.
Вона зазначила, що під час двогодинної зустрічі міністри закордонних справ ЄС зійшлися на тому, що міцний мир між ізраїльтянами та палестинцями залишається пріоритетом для ЄС.

"Я повинна сказати, що прем'єр-міністр Нетаньяху зрозумів, я думаю, що в цьому питанні є повне єдність ЄС: єдине реалістичне вирішення конфлікту між Ізраїлем і Палестиною базується на існуванні двох держав, з Єрусалимом як столицею як держави Ізраїль, так і держави Палестина", - додала Могерини.

    Реклама на dsnews.ua