• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Будівництво "Північного потоку-2" відновиться в грудні

Реклама на dsnews.ua

Пауза в будівництві трубопроводу "Північної потік-2" тривала близько року, будівельні роботи повинні поновитися в грудні

Про це йдеться в повідомленні NDR з посиланням на представника компанії Nord Stream 2, передає "ДС".

За даними видання, Управління водних шляхів і судноплавства Балтійського моря в Штральзунд оголосило про початок будівельних робіт для капітанів суден, що проходять в цьому районі. Їх попросили бути особливо обережними.

Будівництво почнеться на південь від району Адлергрунд з суботи, 5 грудня. Саме тут знаходяться кінці труби, що веде від газорозподільної станції в бік Балтійського моря.

Як писала "ДС", раніше Адміністрація США посилила тиск на європейські компанії, які беруть участь в будівництві газопроводу "Північний потік-2", однак Вашингтон поки не хоче вводити санкції.

Нагадаємо, 11 листопада Конгрес США прийняв рішення про нові санкції проти "Північного потоку-2". У жовтні Держдеп США оголосив про рішення розширити найближчим часом санкції проти газопроводу "Північний потік — 2". Під нові обмеження зокрема підпадають компанії, які допомагають модернізувати або встановлювати обладнання на судна, які використовуються для укладання труб.

У Кремлі "образилися" на нові санкції Вашингтона проти "Північного потоку-2".

    Реклама на dsnews.ua