• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Студентам в Росії доводиться слухати лекції про "сатанинських" собак (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Викладачка одного коледжів в російському Бєлгороді прочитала лекцію для студентів другого курсу про те, що собаки нібито пов'язані з сатаною

Учні записали відповідні висловлювання викладачки Бєлгородського механіко-технічного коледжу, вони опубліковані в спільноті «Бєлгород — це цікаво» у «ВКонтакте», передає "ДС" з посиланням на Ленту.ру.

За словами викладачки, будинку може жити тільки кішка, тому що собака асоціюється зі злом і викликає погані стосунки у сім'ї. Вона попередила, що собаки можуть не тільки зашкодити маленькій дитині, але і вбити її або зняти скальп, тому що це ревниві тварини.

У публікації зазначено, що викладачку звуть Олександра Троїцька, їй 63 роки. Таку лекцію вона прочитала другокурсникам факультету туризму. Жінка пояснила, що розмова була "елементом виховання», тому що діти «стали занадто багато плекати собак». Про асоціації з сатаною Троїцька дізналася від «священиків по телевізору» і в книгах.

Директор коледжу Сергій Зарубін повідомив виданню «Підйом», що розбереться в ситуації. «Ми тварин любимо: і кішок, і собак, це ж наші друзі», — заявив він, припустивши, що Троїцька невдало донесла особисту думку.

«Якщо це дійсно так було, то це, звичайно, неправильно. Винні будуть покарані», — заявив директор.

Раніше повідомлялося, що в квітні учням дев'ятого класу в саратовській школі №95 показали порно під час видеоурока у сервісі Zoom. Батьки розповіли, що таке вже відбувалося під час занять з російської мови, літератури та математики. Тоді школа обіцяла вирішити проблему і не допустити повторення. Керівництву рекомендували змінити програмне забезпечення, було направлено заяву у поліцію.

    Реклама на dsnews.ua