• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Суд Москви залишив під вартою зрадника України, підозрюваного в хабарництві

Реклама на dsnews.ua
Басманний суд Москви продовжив арешт екс-віце-прем'єра Криму Віталія Нахлупіна, підозрюваного в отриманні хабара в особливо великому розмірі

Про це передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

Басманнный суд Москви в середу продовжив до 16 березня 2019 року термін утримання під вартою колишнього віце-прем'єра Криму Віталія Нахлупіна, звинуваченого в отриманні хабара в особливо великому розмірі.

Тією ж постановою суд продовжив арешт іншого фігуранта справи - "екс-заступника міністра транспорту" Криму Валентина Дукорского.

На засіданні слідчий просив про продовження терміну утримання в СІЗО у зв'язку з наявністю у обвинувачених великих зв'язків, які дають їм можливість сховатися.

"Тільки утримання обвинувачених під вартою буде відповідати інтересам слідства", - заявив представник Слідчого комітету.

У свою чергу Депутат назвав доводи слідства голослівними, повідомивши суду, що знаходиться в міжнародному розшуку за запитом України. "Я не можу сховатися, так як з 2014 року перебуваю у міжнародному розшуку за звинуваченням на Україні в державній зраді", - сказав він.

Депутат повідомив суду, що готовий давати свідчення, зацікавлений в об'єктивному і швидкому розслідуванні справи. "Слідство не вживає щодо мене ніяких дій - не проводяться допити, немає жодних слідчих дій", - розповів Депутат.

Постанова суду поки не вступило в силу і може бути оскаржено в Мосміськсуді.

    Реклама на dsnews.ua