• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Суд зобов'язав Трампа передати прокурору свої податкові декларації

Реклама на dsnews.ua
Позов президента США Дональда Трампа, яким він намагався заблокувати примусове надання прокуратурі його податкових декларацій

Відповідне рішення ухвалив федеральний суд США, передає "ДС" з посиланням на The Washington Post.

"Федеральний суддя в понеділок відхилив позов президента Трампа, який намагається заборонити окружного прокурора Манхеттена отримати податкові декларації президента в контексті розслідування виплат грошових коштів під час кампанії 2016 року", - зазначає видання.

У зв'язку з цим уточнюється, що окружний суддя США Віктор Марреро відкинув аргумент Трампа, що президентство нібито надає йому імунітет у будь-якому розслідуванні будь-якого прокурора. На 75 сторінках постанови Марреро назвав заяву Трампа "небувалою" і зазначив, що суд не може прийняти такого категоричного твердження про безмежну недоторканність глави Білого дому.

Таким чином, рішення суду дозволяє окружному прокурору змусити порядком колишніх бухгалтерів Трампа представити необхідну інформацію по податковим деклараціям Трампа.

Нагадаємо, у квітні глава Мінфіну Стівен Мнучин заявив, що міністерство не зможе надати демократам податкові декларації президента Дональда Трампа.

    Реклама на dsnews.ua