• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Суд закрив справу про сексуальні домагання Кевіна Спейсі

Реклама на dsnews.ua
З голлівудського актора Кевіна Спейсі зняли всі звинувачення в сексуальних домаганнях

Про це повідомив сайт телеканалу CNN з посиланням на судові документи, передає "ДС".

Першим Спейсі звинуватив у сексуальних домаганнях актор Ентоні Рэпп, якому, за його словами, на момент нібито домагання було 14 років. Незабаром до Рэпп приєдналися деякі актори з "Карткового будиночка", уточнює "Громадське".

В цілому про домагання з боку Спейсі заявили близько 30 чоловіків. Однак до суду дійшла тільки одна річ: обвинувач - син телеведучої Ґезер Азру, якому на момент передбачуваних домагань було 18 років, звернувся до суду і заявив, що актор напоїв його алкоголем і домагався в ресторані на острові Нантакет в 2016 році. Кевін Спейсі не визнав себе винним у сексуальних домаганнях до 18-летнегму хлопцеві.

Одним з ключових доказів по цій справі був мобільний телефон, з якого позивач листувався зі своєю дівчиною в ніч, коли до нього нібито чіплявся зірковий актор. Однак родина позивача надала слідству тільки частина листування, а деякі фотографії з телефону були видалені. Мати позивача стверджувала, що видалені фотографії не стосуються справи, натомість адвокати Спейсі заявляли, що віддалені фото і повідомлення могли довести невинуватість їхнього підзахисного. Потім сім'я обвинувача заявила, що втратила телефон-доказ.

Під час чергового засідання адвокат Спейсі запитав позивача, чи знає він, що знищення доказів є злочином, а автор позову заявив, що втратив телефон і тому не міг надати повідомлення з доказами докучань актора. У відповідь юристи Спейсі запропонували припинити справу з-за допущених порушень.

Прокуратура вирішила зняти звинувачення з актора у зв'язку з відсутністю в матеріалах справи мобільного телефону.

    Реклама на dsnews.ua