• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Син українофоба Кобзона вирішив вшанувати пам'ять батька випуском горілки з його прізвищем

Реклама на dsnews.ua

Син співака і депутата Держдуми РФ, українофоба Йосипа Кобзона Андрій Кобзон подав заявку на реєстрацію товарного знака "Вдова Кобзон", а також його варіанту французькою мовою — "Veuve Kobzon"

Відповідні документи "Відкриті медіа" виявили на сайті Федерального інституту промислової власності (ФІПВ), передає "ДС".

Обидві заявки були подані Кобзоном у відомство 12 січня, випливає з документації Роспатенту. Син народного артиста СРСР реєструє новий бренд для алкогольної продукції всіх типів, за винятком пива. Серед переліку напоїв, для продажу яких можна буде використовувати товарний знак "Вдова Кобзон" — вино, бренді, горілки, лікер, ром і саке.

Як повідомляла "Комсомольская правда", в 2019 році Кобзон-молодший придбав 15 гектарів землі для відкриття власної виноробні в станиці Раєвській неподалік від Новоросійська. А в грудні 2020 року на ювілеї своєї матері Неллі Кобзон Андрій подарував їй "шампанське зі своїм знаменитим прізвищем". У Instagram про це згадав співак Олександр Буйнов, який також розмістив знімок пляшки, випущеної під маркою "Veuve Kobzon". Згідно з даними сервісу "Контур-фокус", Андрій Кобзон є засновником кількох юросіб, що займаються купівлею і продажем нерухомості.

Відзначимо, що в колах високопоставлених російських чиновників і держменеджерів стало традицією пригощати вином, виробленим на власних російських виноробнях, і дарувати його з нагоди. Це захоплення посилилося після окупації Криму в 2014 році, коли з'явилася можливість створювати власні виноградники на ділянках, відібраних в української влади та бізнесу.

При цьому 6 із 20 виноробів, які володіють виноградниками площею не менше 100 гектарів, належить чиновникам і бізнесменам, близьким до Кремля, або їх сім'ям. А головою Спілки виноградарів і виноробів Росії є путінський пропагандист Дмитро Кисельов, якому також належить невелика виноробня Cock t'es Belle в окупованому Криму.

На його думку, за наявності державної підтримки російське виноробство може повторити історію вин Чилі, Аргентини і Нової Зеландії, які з часом отримали міжнародне визнання. У той же час цьому може перешкодити політична ситуація: так, у кінці 2019 року влада Німеччини заборонила невеликий виноробні з Севастополя участь у великій міжнародній виставці Raw Wine в Берліні. Організатори послалися на те, що відповідно до законів ЄС, імпорт товарів, вироблених в окупованому Криму, заборонений.

Нагадаємо, Кобзон помер у серпні 2018 року.

    Реклама на dsnews.ua