• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

"Талібан" почав вішати злочинців (ФОТО, ВИДЕО 18+)

На центральній площі міста Герат, що на заході Афганістану, представники радикального угруповання "Талібан" повісили тіла чотирьох чоловіків, причетних до викрадення місцевого жителя та його сина

Таліби
Таліби
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Associated Press, передає "ДС".

Про вивішені тіла людей виданню розповів власник аптеки на центральній площі Вазір Ахмад Седікі. За його словами, "Талібан" заявив, що загиблі брали участь у викраденні й були вбиті поліцією.

Таліби почали страчувати злочинців
Таліби почали страчувати злочинців

Пізніше очільник поліції Герата, призначений "Талібаном", заявив місцевим ЗМІ, що таліби застрелили чотирьох чоловіків, які намагалися викрасти місцевого жителя та його сина. При цьому викрадачі поранили одного з бійців "Талібану" і цивільного.

У соцмережах жителі Герата поширювали відео (УВАГА: ці кадри можуть вас шокувати) з тілами людей у кузові авто, одне з яких висіло на лебідці. На його грудях начебто був напис: "Так каратимуть викрадачів", повідомляє BBC.

Повідомлення про повішені в Гераті тіла з’явилися через день після публікації інтерв’ю одного із засновників руху "Талібан" і головного поборника суворого тлумачення ісламського права Норуддіна Турабі.

Він заявив, що "Талібан" планує відновити відрубування рук і страти як покарання за злочини, хоча, ймовірно, не здійснюватиме їх публічно — як це було у 1996-2001 роках, коли таліби вже були при владі в Афганістані.

Таліби обіцяли не запроваджувати жорсткі правила після повернення до влади у серпні 2021-го. Проте наразі зростає невідповідність між обіцянками та реальними діями.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua