• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Таємне опір Трампу: В Білому домі склали список можливих зрадників

Реклама на dsnews.ua
У Вашингтоні, зокрема в Білому домі, вкрай негативно сприйняли публікацію газета The New York Times про існування таємної групи опору політиці президента Дональда Трампа

Газета опублікувала лист високопоставленого чиновника з Білого дому, відмовившись назвати його ім'я, передає "ДС" з посиланням на The New York Times.

У новому матеріалі NYT зазначає, що впливові американські чиновники ніби вишикувалися в чергу і один за одним почали заперечувати свою причетність до статті. "Це не я", - сказав віце-президент США Майк Пенс. "І не я", - додав держсекретар Майк Помпео. "І точно не я", - заперечив генеральний прокурор Джеф Сешнс.

Як пише видання, нинішня адміністрація бачила вже чимало скандалів. Але свіжий спектакль безпрецедентний. Майже всі члени нинішньої команди в Білому домі поспішили заявити, що вони не писали скандальну статтю і ніхто з них не анонімний учасник опору проти Трампа.

Після появи статті в Білому домі почалася справжня "полювання" на таємничого автора. І поки Трамп і члени його команди висловлюються у пресі, дехто з них у приватних розмовах розмірковують над тим, чи не призведе це до кадрових змін.

Проросійський сенатор Ренд Пол порадив провести допит на детекторі брехні всіх членів адміністрації. Цю ідею навіть обговорили помічники президента США. Інші співрозмовники видання розповіли, що Трамп попросив ключових членів своєї адміністрації підписати свідчення, які можна було б використовувати проти них у суді.

Один з радників сказав журналістам , що Білий дім склав список з 12 підозрюваних, які могли б написати скандальну статтю.

Чиновники також обдзвонили різні департаменти, щоб розпитати, чи ніхто з їхніх співробітників випадково не став таємничим автором. Таким чином, у Білий дім надійшла ціла купа заперечень.

А чиновники найвищого рангу влаштували парад заяв через ЗМІ, в яких вони засуджують статтю про "рух опору". Однак, найбільша аудиторія, якій ці слова були адресовані, "сидить в Овальному кабінеті".

    Реклама на dsnews.ua