• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Телеканал ВВС показав фільм "Таємні багатства Путіна"

Реклама на dsnews.ua
У документальному фільмі зібрані свідчення зловживання владою президента РФ

Телеканал BBC One показав документальний фільм Річарда Билтона "Таємні багатства Путіна", в якому керівник РФ Володимир Путін звинувачується в тому, що використовував свою владу, щоб накопичити таємне стан, передає "ДС" з посиланням на "Дощ".

За оцінкою автора фільму, Володимир Путін - найбагатша людина в Європі і один з найбагатших людей в світі. Його стан оцінюється в 40 мільярдів доларів.

Зокрема російський бізнесмен Макс Фрідзон у фільмі звинуватив Путіна в тому, що той отримав 4% нафтової компанії Фридзона, коли був заступником мера Санкт-Петербурга. Компанія отримала ексклюзивні права на постачання авіапального в аеропорт "Пулково". За словами Фридзона, спочатку Путін просив частку в розмірі 15%, проте ні в яких документах це не було відображено.

Також підполковник юстиції РФ Андрій Зиков, який вів так звану "справу Путіна" стверджує у фільмі, що у російського президента є нерухомість в Іспанії. Гроші на будівництво котеджів були нібито переведені в Іспанію корпорація "Двадцяте трест". За фактом розкрадання бюджетних коштів керівництвом цієї корпорації було заведено кримінальну справу, яку розслідував Зиков, який був тоді слідчим з особливо важливих доручень. Він стверджує, що у розкраданні коштів акціонерним товариством замішаний особисто Путін, за чиєю ініціативою воно і було створено.

Люди з близького оточення Путіна називають його Михайлом Івановичем - це псевдонім, розповів журналісту колишній глава "Совкомфлота" Дмитро Скарга. Він також розповів телеканалу, що в березні 2002 року займався передачею Путіну яхти "Олімпія" від Романа Абрамовича за 45 мільйонів доларів. За твердженням Скарги, яхта була передана Путіну через офшорну компанію, але справжнім власником був особисто президент. Поточні витрати на яхту оплачувалися з російського бюджету.


Відзначається, що прес-секретар президента Дмитро Пєсков не став коментувати фільм BBC. Вся інформація є чистим вимислом, сказав він. Сам Путін відмовився брати участь у зйомках.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua