• USD 28.3
  • EUR 33
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Тіхановська записала відеозвернення в кабінеті глави ЦВК Білорусі

Реклама на dsnews.ua

Голова Центральної виборчої комісії Білорусі Лідія Єрмошина підтвердила, що Світлана Тіхановська записувала своє відеозвернення із закликом не виходити на акції протесту в її кабінеті. Однак самої Ермошиной, за її словами, в кабінеті не було

У відповідь на питання про те, чи дійсно на відео Тіхановська сидить на її дивані в її кабінеті Єрмошина відповіла: "Це мій диван. Вона записувала це звернення без мене".

Глава білоруської ЦВК пояснила, що з Тіхановською в той день хотіли зустрітися два високопоставлених співробітника правоохоронних органів.

"Вона принесла скаргу в Центральну комісію, до речі, в присутності журналістів. Ми запросили її до мене в кабінет, оскільки з нею хотіли зустрітися, скажімо так, два високопоставлених співробітника правоохоронних органів. Я їх представила, вона залишилася разом з адвокатом і разом з ними. І я пішла", — повідомила Єрмошина.

Нагадаємо, раніше кандидат в президенти Білорусі Світлана Тіхановском, яка виїхала в Литву, закликала своїх прихильників відмовитися від подальших акцій протесту і дотримуватися закону.

    Реклама на dsnews.ua