• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Тільки "ніжки Буша": США відмовилися надавати будь-яку допомогу Росії

Нові санкції США проти Росії через отруєння і подальше кримінальне переслідування лідера опозиції Олексія Навального передбачають заборону допомоги РФ за винятком термінової гуманітарної

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Державного департаменту США, передає "ДС".

"Припинення допомоги Росії відповідно до Закону про іноземну допомогу 1961 року, що за винятком термінової гуманітарної допомоги і продуктів харчування або інших сільськогосподарських товарів або продуктів", — йдеться в рішенні Держдепу.

Також заборонені продаж зброї та оборонних послуг, ліцензій або дозволів в Росію за винятком потреб комерційного космічного співробітництва після шестимісячного перехідного періоду, а також державного співробітництва в космічній сфері.

Крім того, буде заборонено фінансування продажу зброї. Також США відмовляються надавати Росії кредити, кредитні гарантії і іншу фінансову допомогу з боку будь-якого державного органу, включаючи Експортно-імпортний банк США.

Санкції буде запроваджено через 15 днів після офіційного повідомлення Конгресу. Обмежувальні заходи можуть бути скасовані через рік.

Як повідомляла "ДС", США ввели санкції проти низки посадових осіб і інституцій Росії через справу лідера опозиції Олексія Навального.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua