• USD 27.9
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Тотальне стеження. Як заборонити Amazon контролювати кожен крок своїх працівників

Великі корпорації в останні роки регулярно порушують право своїх співробітників на недоторканність приватного життя

Amazon був спійманий на стеженні за приватними групами співробітників служби доставки в Facebook
Amazon був спійманий на стеженні за приватними групами співробітників служби доставки в Facebook / Getty Images
Реклама на dsnews.ua

Регіональний секретар профспілки UNI Europatrade Олівер Ротіг і глава політичного відділу неурядової організації European Digital Rights (EDRi) Дієго Наранхо в статті для EUobserver , опублікованій 7 жовтня, звернули увагу на практику стеження Amazon за своїми працівниками і закликали позбавити компанії такої можливості.

За останній час було опубліковано безліч викриттів: корпорація, якою володіє найбагатша у світі людина, стежить за своїми низькоплачуваними працівниками в ЄС.

Так, Amazon підловили на стеженні за закритими Facebook-групами кур'єрів. В результаті з'ясувалося також, що компанія виявляла інтерес до емейл своїх технічних працівників.

Мало того, Amazon нарощує свій шпигунський потенціал.

У своїх недавніх оголошеннях про набір фахівців з аналізу даних, які вільно володіють європейськими мовами, компанія шукала тих, у кого є досвід роботи в "розвідці, збройних силах і правоохоронних органах", з метою нейтралізувати "загрозу профспілок".

Після цього вона взяла в раду директорів колишнього командувача кіберкомандування США — ту саму людину, яка, за деякими даними, відповідала за стеження за канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

І все це протягом одного місяця.

Ось чому коаліція європейських профспілок, яка об'єднує понад 12 млн працівників, звернулася до комісарів ЄС Ніколя Шміта (Праця і соціальні права) і Тьєррі Бретона (Внутрішній ринок) із закликом до Єврокомісії терміново провести розслідування.

Воно повинно допомогти розібратися в причині все більшої кількості звинувачень в порушенні прав працівників на недоторканність приватного життя і свободу об'єднань.

І хоча Amazon можна віднести до найпаршивіших овець, компанія така не одна. Великі корпорації все частіше використовують методи цифрового спостереження, щоб не дозволити працівникам спільно домагатися поліпшення трудових умов.

Як ілюстрацію цієї тенденції можна привести розслідування організації Public Citizen, що працює в сфері захисту цивільних прав, яка повідомила про практику "повсюдного спостереження (за співробітниками) на роботі", а також про те, що щонайменше 32 работодавці, в тому числі Amazon, використовують технології відстежування стану здоров'я у зв'язку з пандемією Covid-19, щоб "маркувати" близько 340 тис. працівників в США.

Сьогодні ми спостерігаємо за таким явищем, як "датафіксація", коли компанії автоматизують відбір потенційних шукачів та співбесіди, відстежують їх листування і переміщення за допомогою гаджетів, які вони носять з собою.

Такі методи закладають основи для формування алгоритмічного управління, яким стирається прозорість, підзвітність і яке, як виявилося, являє собою і структурну дискримінацію працівників в процесі прийняття ними рішень.

Ми вважаємо, що Amazon і інші корпорації зловживають наявними в їх розпорядженні даними, стежачи за співробітниками з метою знайти "порушників спокою". Обсяги та деталізація наборів даних, які корпорації формують, до яких отримують доступ і потім обробляють, ростуть по експоненті.

Причому до деяких з таких даних, включаючи зібрані з порушенням цифрових прав людини, компанії взагалі не повинні мати доступу. Працівники та громадськість повинні мати право на більшу прозорість і підзвітність.

Приклад же Amazon показав, що інформація — це сила. І для усунення дисбалансу між персоналом і компанією, який виник завдяки контролю останніх над особистими даними, вкрай необхідна інтенсифікація діалогу колективу з керівництвом.

Надання працівникам можливості вести такі переговори на рівних з керівництвом, в тому числі щодо персональних даних, матиме величезне значення для боротьби з несправедливістю, яку вигодовують компанії, подібні Amazon. Вкрай важливо, щоб блага, які дарує цифровізація, були широко доступні.

А застосування технологій розпізнавання осіб і інших біометричних технологій на роботі і поза — це ще одна перешкода для працівників самоорганізуватися.

Спеціальний доповідач ООН з питань про право на свободу зібрань та асоціацій Клеман Вуль в своїй доповіді за 2019 р. заявив, що "використання інструментів моніторингу для невибіркового і нецільового стеження за тими, хто реалізує своє право на мирні зібрання та асоціації, як фізично, так і в цифровому просторі, повинно бути під забороною".

Що стосується даних, зібраних цими та іншими способами, які порушують права людей на недоторканність приватного життя, то корпорації (або будь-який інший суб'єкт) не повинні мати до них доступу. І нехай право на недоторканність приватного життя є і діє, але в цьому новому контексті, зокрема і на роботі, слід посилити регуляторні заходи.

У своєму GDPR, Спільному регламенті щодо захисту даних, ЄС чітко показав свою прихильність боротьбі зі збором даних, методами, що порушують право людини на недоторканність приватного життя.

Загальноєвропейська неурядова організація із захисту даних "Європейські цифрові права" (EDRi,) в свою чергу, зараз проводить компанію на підтримку більш суворого Регламенту електронної конфіденційності, щоб на його підставі потім заборонити використання для стеження технологій розпізнавання осіб і біометрії.

Рухи працівників і групи із захисту цифрових прав виступають за співпрацю з Європейською комісією в роботі над впровадженням таких важливих змін.

    Реклама на dsnews.ua