• USD 28.2
  • EUR 33
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Трамп хоче повернути школярів за парти в новому навчальному році

Реклама на dsnews.ua

Президент США Дональд Трамп закликав до відкриття шкіл у США, пославшись на рекомендації американської академії педіатрії

Про це Трамп заявив на пресконференції, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

На переконання глави держави, онлайн-навчання не може замінити реальної присутності в класі, воно не настільки ефективне.

"Он-лайн навчання — це зовсім не те саме, що бути в класі. Ми хочемо, щоб наші учні були в класі", — заявив Дональд Трамп.

Він також навів рекомендації американської академії педіатрії.

"Тривала відсутність школи і повʼязані з цим перерви в наданні допоміжних послуг часто призводять до соціальної ізоляції, що ускладнює для шкіл виявлення і усунення істотних недоліків у навчанні", — заявив президент.

Крім того, додав він, через постійне навчання вдома зростає ризик розвитку депресій і навіть суїцидів.

Також, за словами Трампа, онлайн-навчання відбивається і на батьках школярів. "Їм доводиться бути вдома, вони втрачають роботу, тому що їхні діти не в школі", — пояснив президент.

У звʼязку з цим він висловив надію, що школи відновлять свою роботу восени.

Трамп також оприлюднив рекомендації з відкриття американських шкіл в умовах пандемії коронавірусу. Зокрема, необхідно використовувати маски, коли немає можливості дотримуватися дистанції, а масові зібрання слід проводити переважно на повітрі. Також треба частіше мити руки, забезпечити доступність дезінфікуючих засобів.

Федеральний уряд обіцяє надати 125 млн багаторазових масок шкільним округам у всій країні.

Як повідомляла "ДС", станом на ранок 13 серпня (за Києвом) у світі зафіксовано 20 620 847 випадків зараження коронавірусом. Абсолютним лідером за кількістю підтверджених випадків COVID-19 залишаються США — 5 197 118.

    Реклама на dsnews.ua