• USD 28.2
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Трамп, що критикує Китай, сам виявився власником банківського рахунку у КНР

Реклама на dsnews.ua

Компанія Trump International Hotels Management яка належить президентові США Дональду Трампу, відкрила банківський рахунок у Китаї, попри те, що сам Трамп постійно критикував КНР у "всіх нещастях", таких як, зокрема, пандемія коронавірусу

Відповідні податкові документи є у розпорядженні редакції The New York Times, передає "ДС".

Як сказав юрист компанії Алан Гартен, рахунок створили «для вивчення можливостей бізнесу з готелями в Азії» та для сплати місцевих податків.

Із цього банківського рахунку компанія Трампа сплатила 188 561 долар податків із 2013 по 2015 рік. Водночас у податкових документах не вказано суми, які могли пройти через цей рахунок. Юрист каже, що рахунок хоч і був відкритий, його не використовували для транзакцій.

Компанії Трампа також належить зареєстрована в Китаї фірма THC China Development. У 2017 році вона повідомляла про зростання доходів до 17 мільйонів доларів. У тому ж році Трамп вивів 15,1 мільйона доларів із рахунку компанії.

Також журналісти заявили, що в американського президента є банківські рахунки у Великій Британії та Ірландії.

Нагадаємо, Трамп не раз покладав на Китай відповідальність за пандемію COVID-19 і допускав можливість введення санкцій проти Пекіна. На думку президента США, влада КНР приховала інформацію про реальну ситуацію з коронавірусом, коли Китай був епіцентром спалаху інфекції.

Так, Трамп, зокрема, заявляв, що стає все більш злим щодо Китаю через поширення інфекції.

    Реклама на dsnews.ua