• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Трамп назвав свої "козирі" на майбутніх виборах в США

Реклама на dsnews.ua

Президент США Дональд Трамп в п'ятницю, 4 вересня, назвав рекордні показники економіки за третій квартал своїм головним козирем на виборах глави держави, запланованих на 3 листопада

Про це він сказав на прес-конференції в п'ятницю, передає "ДС" з посиланням на " РБК-Україна ".

"Справи у нас йдуть дуже добре. Ми дуже пишаємося тим, що відбувається в економіці. Думаю, що перед виборами ви побачите (дані за, — ред.) Третій квартал. Третій квартал буде на такому рівні, який наша країна ще не бачила ... це буде рекорд по ВВП та іншими показниками ", — заявив Трамп.

Він також висловив упевненість, що 2020 рік кращим, ніж 2019 рік.

"Наступний рік буде краще, ніж минулий (2020 рік). Я впевнений, що він буде краще, він буде кращим. Тому що ми заклали для цього фундамент, якого не було", — сказав Трамп.

Оптимізм Трампа пов'язаний з опублікованими в п'ятницю даними по безробіттю. Рівень безробіття в США знизився до 8,4%, тоді як в квітні досягав 15%. На момент початку пандемії COVID-19 в США рівень безробіття становив рекордно низькі за останні роки 3,5%.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп заявив, що зупинити зростання насильства в містах, де правлять представники Демократичної партії, можна тільки за допомогою сили.

    Реклама на dsnews.ua