• USD 39.6
  • EUR 42.3
  • GBP 49.4
Спецпроєкти

Трамп зганьбився в географії: Звинуватив Балтію в розвал Югославії

Реклама на dsnews.ua
Президент США Дональд Трамп нібито звинуватив Литву, Латвію і Естонію в розвал Югославії, переплутавши їх з Балканськими країнами

Про це пише французька газета Le Monde, передає "ДС" з посиланням на Newsweek.

"Президент Дональд Трамп переплутав балтійські держави в Європі з балканськими і звинуватив лідерів трьох маленьких держав в тому, що вони розв'язали війни в 1990-х роках, які призвели до розпаду Югославії", - йдеться в матеріалі.

Як зазначає видання, Трамп припустився помилки під час зустрічі з президентом Литви Далею Грібаускайте, президентом Латвії Раймондом Вейонисом і президентом Естонії Керсті Кальюлайд під час зустрічі в Білому домі у квітні. Балтійські лідери не відразу зрозуміли, в чому їх звинувачує Трамп, їм знадобилося кілька хвилин, щоб зрозуміти, що Трамп переплутав країни Балтії з Балканами.

Інформація з'явилася на тлі візиту глави Білого дому у Францію на урочистості з нагоди 100-річчя завершення Першої світової війни.

Помилка Трампа здається ще більш дивною з огляду на те, що його дружина Меланія родом зі Словенії, яка була частиною Югославії до 1991 року.

    Реклама на dsnews.ua