• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Трамп пообіцяв $25 млн на свободу релігій

Реклама на dsnews.ua
Адміністрація Дональда Трампа виділить $25 млн, щоб побороти переслідування на релігійному ґрунті

Про це президент США Дональд Трамп заявив під час виступу на заході за свободу релігій, організованому Сполученими Штатами в ООН, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Сьогодні Сполучені Штати відкрито закликають нації всього світу покласти кінець переслідуванням на релігійній основі, припинити злочини проти віруючих людей, звільнити в'язнів совісті", - підкреслив президент США.

Він підкреслив, що близько 80% населення Землі живе в країнах, де свобода релігії піддається загрозам, зазнає обмежень або навіть забороняється.

"І коли я почув цей показник, я сказав, будь ласка, перевірте, оскільки тут, можливо, щось неправильно. Але, на жаль, це правда - 80%", - зазначив глава Білого дому.

Він підкреслив, що багато євреїв, християн, мусульман, буддистів, представників інших релігій і релігійних течій піддаються затримань, тортур і навіть вбивств, "часто від рук власних урядів" за вираз релігійних поглядів.

Крім того, у світі відбувається багато атак і терористичних актів, пов'язаних з релігійними поглядами.

"Ми повинні працювати разом, щоб захистити громади будь-якого віросповідання", - підкреслив Трамп.

Він також акцентував, що Америка "завжди буде виступати на стороні жертв переслідування на релігійній основі".

У цьому зв'язку президент США закликав лідерів інших країн збільшити зусилля правосуддя, а також посилити покарання за злочини проти релігійних громад. Наостанок американський лідер заявив, що його адміністрація виділить додаткові $ 25 млн для захисту свободи релігій, релігійних місць і реліквій.

    Реклама на dsnews.ua