• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

Трамп в Генасамблеї ООН "пройшовся катком" по Китаю і закликав притягнути владу КНР до відповідальності за COVID-19

Реклама на dsnews.ua

Світовій спільноті треба притягти до відповідальності Китай за поширення коронавірусної інфекції

Про це сьогодні, 22 вересня, заявив президент США Дональд Трамп, виступаючи на Генасамблеї ООН, передає "ДС" з посиланням на "Гордон".

«Об'єднані Нації повинні залучити Китай до відповідальності за його дії», — вважає американський лідер.

Він вказав, що Китай пізно заборонив міжнародні авіарейси зі своєї території, дозволивши таким чином «заразити світ». Він в черговий раз назвав Covid-19 «китайським вірусом», а також повторив свою версію про злочинний зв'язок Пекіна і ВООЗ, «яка фактично контролюється Китаєм».

«Спочатку вони помилково оголошували, що немає свідчень передачі Covid-19 від людини до людини. Потім вони помилково заявляли, що особи, які не демонструють симптомів, не будуть поширювати хворобу, — підкреслив Трамп, пообіцявши позбавити світ від інфекції. — Ми розподілимо вакцину, нанесемо поразку вірусу, покладемо край пандемії і вступимо в нову еру безпрецедентного процвітання, співробітництва й миру».

Серед «реальних світових проблем» Трамп зазначив тероризм, торгівлю людьми і наркотиками, а також дискримінацію жінок і переслідування за релігійною ознакою.

«Щоб ООН була ефективною організацією, вона повинна зосередитися на реальних світових проблемах. Вони включають в себе тероризм, утиски жінок, примусову працю, торгівлю наркотиками, торгівлю людьми, в тому числі з метою сексуальної експлуатації, релігійні переслідування, а також етнічні чистки щодо релігійних меншин», — заявив політик.

Трамп також заявив, що Сполучені Штати виконують свою роль у світі в якості миротворця і борця за свободу, навівши як приклад виведення військ з Афганістану та підтримку опозиції в Венесуелі і Нікарагуа.

«Прямо зараз Сполучені Штати також працюють над тим, щоб покласти край війні в Афганістані, і ми повертаємо наші війська додому. Америка виконує своє призначення в якості миротворця, — сказав Трамп. — Ми підтримуємо народ Куби (ймовірно, маються на увазі кубинські емігранти в США. — прим. ред.), Нікарагуа і Венесуели в їх справедливій боротьбі за свободу».

Що стосується перспективних планів, то Дональд Трамп має намір найближчим часом домогтися підписання ще кількох мирних угод по Близькому Сходу.

«Ми досягли знаменного прориву, уклавши дві мирні угоди на Близькому Сході. Після десятиліть відсутності прогресу Ізраїль, ОАЕ і Бахрейн підписали історичну мирну угоду в Білому домі, — нагадав президент США. — Незабаром ми маємо намір укласти ще кілька угод. Я ніколи не був більш оптимістичний щодо майбутнього регіону. На цьому піску більше немає крові. Сподіваюся, ці дні позаду».

На завершення президент Трамп заявив, що США «вдихнули нове життя» в НАТО.

    Реклама на dsnews.ua