• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Трамп відкрив новий сайт, щоб спілкуватися з прихильниками

45-й президент США Дональд Трамп відкрив сайт для спілкування зі своїми прихильниками

Дональд Трамп
Дональд Трамп / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Сайт розташований за адресою 45office.com, передає "ДС".

"Офіс Дональда Трампа прагне зберегти чудове спадщина адміністрації Трампа, одночасно просуваючи програму "Америка перш за все", — йдеться в описі ресурсу.

Судячи з його оформлення, публічного листування Трампа з прихильниками не передбачається.

На сайті Трампа поки доступні лише три сторінки. Головна сторінка пропонує американцям "поділитися своїми думками" з колишнім президентом. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму з особистими даними. Також передбачена можливість запросити колишньої президентському подружжю на якесь публічний захід.

Є сторінка, присвячена біографіям Дональда і Меланії Трамп і їх досягненням на посаді 45-го президента і першої леді США відповідно. Ще одна сторінка призначена для запитів від преси.

У Трампа вже є один персональний сайт donaldjtrump.com. На ньому можна зробити пожертвування або придбати товари з символікою передвиборної кампанії колишнього президента.

Нагадаємо, 6 січня прихильники тодішнього президента США, який програв вибори, Дональда Трампа увірвалися в будівлю Капітолію. В результаті заворушень загинули 5 осіб.

Після штурму Капітолію основні соціальні мережі — Facebook, Instagram і Twitter — блокували сторінку Трампа на 24 години. Згодом Twitter заблокував сторінку Трампа назавжди. Пізніше Facebook і Instagram також заблокували Трампа.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua