• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

Трамп вибрав кандидата на пост міністра нацбезпеки

Реклама на dsnews.ua
Обраний президент США Дональд Трамп визначився з кандидатурою на пост глави Міністерства внутрішньої безпеки США

Ним стане генерал морської піхоти у відставці Джон Келлі, повідомляє "ДС" з посиланням на джерела CBS News.

Перехідна команда Трампа офіційно оголосить про вибір кандидатури Келлі в найближчі дні.

У той же час, Келлі підтвердив, що Трамп дійсно звернувся до нього з пропозицією стати міністром нацбезпеки в новій адміністрації США.

Відставний генерал також заявив, що для нього буде честю очолити це відомство. "Мене попросили, і я вважатиму це за честь", - наводить Fox News слова Келлі.

Як відзначають журналісти, Келлі відрізняється своєю репутацією прямолінійного людини.

Він був командувачем Південного командування США до кінця 2015 року. Також керував американською військовою операцією в Південній і Центральній Америці. До цього Келлі командував американськими військами в Іраку. Тоді він був помічником міністрів оборони Леона Панетта і Роберта Гейтса.

Департамент внутрішньої безпеки був створений після терактів 11 вересня 2001 року в Нью-Йорку. Зараз у Департаменті працюють близько 250 000 чоловік.

Під час своєї передвиборчої кампанії Трамп неодноразово обіцяв посилити захист кордонів США. Як припускають журналісти, Келлі, у разі вступу на посаду, буде грати центральну роль у цих зусиллях.

7 грудня Трамп заявив, що США будуть уникати втручання в конфлікти за кордоном, і замість цього в значній мірі зосередяться на боротьбі з бойовиками терористичної мережі Ісламської держави.

    Реклама на dsnews.ua