• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Тролінг — рівень Бог: Собчак дала оцінку інтерв'ю "отруйників" Скрипаля

Реклама на dsnews.ua
Російська опозиціонерка Ксенія Собчак назвала інтерв'ю "отруйників" Скрипаля путінської пропагандистке Симоньян сюрреалізмом і фарсом

Про це вона написала у блозі на" Ехо Москви, передає "ДС".

Нагадаємо, Олександр Петров і Руслан Боширов, яких Великобританія підозрює в отруєнні Сергія Скрипаля і його дочки, дали інтерв'ю RT і заявили, що їздили в Лондон "відірватися", подивитися на старовинний собор.

"Що це було? Чи То від сорому ,чи то від відповідальності потеющая Симонян, каламутні деталі "бізнесу" зі Швейцарією з перевезення бадів у банках,швидко знятий питання про фотографії (снігу-то немає, де тепер їх зробиш?), двозначні відповіді про особисте життя (таке відчуття, що легенду про геїв хлопцям дали в покарання за провалену операцію), ну і сам чудовий розповідь про затятих російських хлопців на стероїдах, які приїхали з Хрущовки за тридев'ять земель в столиці Великобританії. Який там Тауер і Бигбен? Тільки відомий на весь світ Солсберецкий Собор. Тільки хардкор. Промокли, продрязгли російські люди, що не звикли до снігу, але голими руками їх не візьмеш. Ні! Ні кроку назад! На другий день, побачивши сонце в Лондоні, їх знову магнітом тягне до шпиля.... Ну це ж прямо "ааааааа"!", - емоційно висловилася Собчак.

На її думку, це "найвищого класу, наитончайший тролінг всього світу, такий Путін -Барон-Коен найвищого класу, косплеящий Трампа з російським розмахом і витонченістю. Естетика троллінгу - рівень Бог".

"Ізоляціонізм країни як головна і єдина можливість збереження влади,відповідно можна і потрібно відв'язатися по повній, довести світ до істерики і закрити країну залізною завісою з благородним обуренням примовляючи : "це вони нас ніде не хочуть". Версія красива, але в таку чудову, естетично ідеальну підлість людей у владі, я особисто не дуже вірю. Лох не може випадково одягнутися елегантно. Навіть копіюючи чужий цибулю лох завжди безглуздо подогнет штанину", - висловилася вона.

Собчак відзначила, що інтерв'ю ГРУшинков погано відрепетировано.

"Ну "ніяково" начебто ж посадити їх всіх разом - горегрушников і Марго, прорепетирувати питання,деталі про Швейцарію, кафешку в Солсбері згадати яку-небудь, назва бренду бадів, пояснити, що якщо відкрити карту Солсбері, набрати Salisbury Cathedral, a потім 6 Christie Miller Road (адреса Скрипалів) - будь-яка людина може побачити, що вони абсолютно в протилежних від вокзалу напрямках,і треба це коло по засніжених вулицях хоч якось пояснити, знайти там поруч точку куди можна було б піти в тому напрямку. Але російським людям "незручно" робити потрібні п'ять дублів, "ніяково" просити переговорити ,щоб звучати переконливіше. Всі пошепки, по кутах, все в перезвонах і домашніх репетиціях, всі тихими інтрижками по високих кабінетах. Це їх і погубить. На жаль, є шанс що нас погубить разом з ними теж. Заодно", - резюмувала вона.

Як повідомляла "ДС", у Британії не оцінили фейковое інтерв'ю "отруйників" Скрипаля.

    Реклама на dsnews.ua