• USD 29
  • EUR 32.3
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Туристів будуть заохочувати відпочивати в Грузії за допомогою роздачі вина в аеропортах

Реклама на dsnews.ua
Влада Грузії на тлі заборони Москви на польоти туристів з Росії будуть роздавати вино прибувають прямо в аеропорту

Національна адміністрація туризму планує вручити гостям 300 тисяч пляшок брендованого подарункового вина, інформує "ДС" з посиланням на Грузія Online.

Відомство вже оголосило електронний тендер на закупівлю вина. Його вартість становить 1 мільйон ларі (близько 9,5 млн грн).

З тендерної документації відомо, що дарувати будуть сухе вино сортового складу Сапераві. Пляшки будуть оливкового кольору в спеціальній упаковці для транспортування.

Компанія, яка переможе в тендері, повинна буде поставити вина в аеропорти Кутаїсі, Батумі і Тбілісі. Поставки почнуться через 30 робочих днів після укладення договору і повинні завершитися не пізніше 25 грудня 2019 року.

Акція з роздачі вина буде проводитися в аеропортах Грузії вже в шостий раз. Останній раз така акція відбулася в грудні 2016 року.

Нагадаємо, 21 червня президент РФ Володимир Путін підписав указ про тимчасову заборону російським авіакомпанія перевозити пасажирів у Грузію.

Вже на наступний день продаж квитків в Грузію закрили авіакомпанії "Смарт", "Перемога", Red Drive This 7.

Російські авіаперевізники витратять 2,3-3 млрд рублів ($36,5-47,6 млн) на повернення квитків пасажирам у зв'язку з цим забороною.

    Реклама на dsnews.ua