• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Туск заявив, що Путін домагається розпаду ЄС і НАТО

Реклама на dsnews.ua
Колишній голова Європейської ради Дональд Туск стверджує, що головною метою президента Росії Володимира Путіна є розпад Європейського союзу і НАТО

Про це повідомляє "Польське радіо", інформує "ДС".

За словами Туска, Путін має союзників у питанні дезінтеграції Європи серед польської партії "Право і справедливість", яка представлена в польському сенаті 37% депутатів, а в Європарламенті 28%.

"Він (Володимир Путін - ред.) за розпад Європейського Союзу і НАТО. У нього є союзники і помічники в цьому проекті: свідомі, мимовільні і так звані "корисні ідіоти". Всі три категорії можна знайти в партії "Право і справедливість", - заявив Туск.

При цьому він зазначив, що на даний момент ситуація є серйознішою, ніж це було раніше.

"Зміни у Києві, тісний реінтеграція Москви і Мінська і політика президента Трампа є достатніми причинами, щоб будь-якою ціною спробувати відновити елементарний внутрішній консенсус в міжнародній політиці і відновити статус Польщі як регіонального лідера європейської інтеграції", - зазначив Туск.

Нагадаємо, в грудні 2019 року екс-президент Європейської ради Дональд Туск заявив, що Brexit був "однією з найбільш вражаючих помилок в історії ЄС".

    Реклама на dsnews.ua