• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У день виборів в США адвокат Трампа дав інтервʼю російському пропагандистському каналу

Реклама на dsnews.ua

Адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані у день виборів в США, 3 листопада, дав інтервʼю російському пропагандистському телеканалу RT

В інтервʼю RT Джуліані зробив низку суперечливих заяв, передає "ДС".

Зокрема, він повторив поширену у багатьох проконсерваторських ЗМІ інформацію про те, що кандидат від Демократичної партії Джо Байден нібито "страждає від деменції". Також сказав, що Демократична партія може нібито "видворити його з президентської адміністрації, коли захоче".

Джуліані також критично висловився щодо рішення соціальних мереж Facebook і Twitter обмежити поширення неперевірених звітів, що стосувалися сина кандидата від демократів — Хантера Байдена.

Телеканал RT належить російському державному інформаційному агентству "РИА Новости", дочірня компанія RT America зареєстрована у Міністерстві юстиції США як агент уряду Росії.

RT неодноразово звинувачували у поширенні пропаганди та втручанні у внутрішньополітичну діяльність США. Російська сторона це заперечує.

Як писала "ДС", чинний президент США і кандидат на виборах лідера країни Дональд Трамп заявив, що він виграє вибори президента США, але його перемогу намагаються "вкрасти".

    Реклама на dsnews.ua