• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

У Греції вакцинацію людей віком від 60 років зробили обов'язковою

Парламент Греції ухвалив закон про Національне центральне управління закупівель у сфері охорони здоров'я. Він включає поправку про обов'язкову вакцинацію від COVID-19 для громадян віком від 60 років

У Греції вакцинацію людей віком від 60 років зробили обов'язковою;
У Греції вакцинацію людей віком від 60 років зробили обов'язковою;
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні видання Anma, передає "ДС".

Прем'єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс оголосив у своєму виступі на засіданні уряду рішення про обов'язкову вакцинацію від COVID-19 для громадян віком від 60 років, а також про штрафи в 100 євро на місяць тим, хто цього не зробить до 16 січня.

Зазначається, що рішення прийняте у зв'язку з наближенням різдвяних свят на тлі високого рівня випадків зараження коронавірусом, а також заклопотаності поширенням штаму "Омікрон".

Після цього рішення було оформлено у вигляді поправки до законопроєкту.

У Греції в листопаді випадки зараження коронавірусом досягли рекордного рівня. Щоб уникнути такого зростання захворюваності в країні ввели карантинні обмеження.

Так, нещепленим заборонили відвідувати закриті приміщення, включаючи ресторани, кінотеатри, музеї та тренажерні зали, навіть якщо у них був негативний результат тесту на коронавірус.

За інформацією МОЗ країни, близько 63% населення Греції, що становить приблизно 11 мільйонів людей, повністю вакциновано.

Як писала "ДС", ВООЗ не бачить необхідності в розробці нової вакцини через штам коронавірусу "Омікрон".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua