• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

У Грузії опозиція зібрала акцію на підтримку Саакашвілі: протестувальники розбивають намети

У Грузії біля в'язниці в Руставі, де утримується експрезидент Міхеїл Саакашвілі, проходить акція на його підтримку. Протестувальники висунули владі ультиматум тамонтують наметове містечко

Акція на підтримку Саакашвілі біля в'язниці в Руставі
Акція на підтримку Саакашвілі біля в'язниці в Руставі
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні телеканалу "Руставі-2", передає "ДС".

На акції лідер Єдиного національного руху Ніка Меліа звернувся до протестувальників. Він заявив, що грузинська влада повинна протягом 24 годин перевести Саакашвілі з в'язниці в цивільну клініку. В іншому випадку на понеділок буде оголошено великий мітинг на підтримку експрезидента.

"Даємо владі 24-годинний термін переведення Саакашвілі в цивільну лікарню. Якщо цього не відбудеться, то ми в понеділок, 8 листопада, о 20: 00 зберемося на площі "Свободи", — сказав він.

Учасники акції почали встановлювати намети біля руставської в'язниці. Вони збираються ночувати в них до тих пір, поки Саакашвілі не помістять в цивільну клініку, а не в тюремну лікарню, як пропонує влада.

За даними телеканалу, в акції беруть участь кілька сотень людей. Під час мітингу одному з протестувальників стало погано. Він помер у лікарні, куди його доставила швидка допомога. Причина його смерті поки не відома.

Як писала "ДС", експрезидента Грузії, громадянина України Михайла Саакашвілі було затримано 1 жовтня в Тбілісі. Прем'єр-міністр країни Іраклій Гарібашвілі заявив, що Саакашвілі повернувся на батьківщину, плануючи вбивства опозиціонерів та заворушення. Він зазначив, що Саакашвілі зможе виїхати до України лише після того, як проведе у в'язниці весь термін. У в'язниці Саакашвілі оголосив голодування.

Особистий лікар Саакашвілі Ніколоз Кіпшидзе висловив занепокоєння станом його здоров'я.

Президент Грузії Саломе Зурабішвілі остаточно відмовилася помилувати колишнього главу держави Міхеїла Саакашвілі, який зараз перебуває у в'язниці в Руставі.

Нещодавно Саакашвілі написав листа українському омбудсмену Людмилі Денісовій, повідомивши про погані результати його аналізів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua