• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

У КНДР заявили, що говорити про закінчення війни на Корейському півострові передчасно

Північнокорейська влада заявила, що говорити про закінчення війни з Південною Кореєю поки передчасно

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

У КНДР заявили, що немає жодної гарантії, що це призведе до скасування "ворожої політики США" відносно Пхеньяну, передає "ДС" з посиланням на Reuters.

"Немає жодної гарантії того, що підписання декларації про закінчення війни призведе до відмови США від ворожої політики щодо КНДР, особливо в нинішній гострій ситуації на Корейському півострові", — йдеться в повідомленні.

За словами глави МЗС Північної Кореї Лі Ен Хо, можна "сотні раз проголосити закінчення війни", але нічого не зміниться, поки не зміниться політичні обставини навколо Пхеньяна, а також поки Вашингтон не відмовиться від своєї "ворожої політики".

Він зазначив, що керівництво країни вважає прийняття відповідного документа передчасним і не здатним врегулювати наявні розбіжності.

Глава МЗС Північної Кореї додав, що головною умовою для забезпечення стабільності на Корейському півострові стоїть відмова США від подвійних стандартів.

Нагадаємо, глава Білого дому Джо Бвйден заявив, що США збираються зробити все, щоб не допустити створення ядерної зброї в Ірані, а також мають намір домогтися денуклеаризації Північної Кореї.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua