• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У Лаврова і далі погрожують "відстоювати інтереси" російськомовного населення Донбасу

Заступник голови МЗС Росіі Сергій Рябков заявив, що Москва продовжить відстоювати "інтереси російськомовного населення Донбасу"

Російські війська
Російські війська / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Рябков заявив у вівторок журналістам, коментуючи заяви з США про те, що Росія "заплатить ціну", якщо буде діяти агресивно на сході України, передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

"Те, що вони робили досі, ми, по-перше, добре вивчили. По-друге, добре пристосувалися. По-третє, взагалі не вважаємо, що може бути застосована така термінологія " ціна", "розплата". Ми просто відстоюємо свої інтереси, інтереси наших громадян, російськомовного населення. Будемо захищати їх і далі", — сказав він.

Питання в тому, продовжив Рябков, які висновки з цієї ситуації робляться в Києві і у "київських покровителів".

"Висновки ці, на жаль, не налаштовують на позитивний лад", — додав заступник міністра закордонних справ.

При цьому, за словами дипломата, будь-яка загроза тільки "зміцнює Росію в переконаності, що вона проводить вірний шлях".

"Тому що США є нашим противником, роблять все для того, щоб підірвати позиції Росії на міжнародній арені. Інших елементів в підходах до нас ми не бачимо", — вказав він.

Нагадаємо, 11 квітня держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що Вашингтон стурбований агресією Росії щодо України і Кремлю загрожують наслідки в разі подальшого загострення ситуації.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua