• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Лаврова історію з "шпигуном" Смоленковом пов'язали з виборами в США

Реклама на dsnews.ua
У Москві запевняють, що повідомлення про вивезення Штатами цінного інформатора з Росії, є елементом передвиборної кампанії в США

Про це сказала на брифінгу офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс".

"Це класична пропаганда. Спочатку ставиться мета, потім під неї підганяється інформація. Яка ж мета? Вона абсолютно точно - тут немає ніяких сумнівів - внутрішньополітична, адже в США почалася електоральна кампанія", - заявила Захарова.

"В даному випадку телеканал намагався вистрілити по президенту Сполучених Штатів нинішньому, а потрапили за президенту США минулого, раз телеканал припустив, що в Росії в період правління Обами працював агент ЦРУ", - додала вона.

За словами представника МЗС РФ, який опублікував цю історію телеканал CNN "цілеспрямовано працює на нагнітання в США русофобських настроїв, свідомо завдаючи шкоди відносинам між нашими країнами".

Нагадаємо, телеканал CNN у понеділок, 9 вересня, повідомив, що американські спецслужби в 2017 році вивезли з Росії свого високопоставленого інформатора.

Пізніше росСМИ згадали про матеріалі Daily Storm про зникнення разом з сім'єю в тому ж році в Чорногорії працівника управління Справами президента РФ Олега Смоленкова.

За даними The New York Times, цей високопоставлений агент надав інформацію про прямому наказі глави РФ Володимира Путіна втрутитися в президентські вибори 2016 року.

    Реклама на dsnews.ua