• USD 28.6
  • EUR 34.2
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

У Лондоні розкрили плани ГРУ РФ про хакерську атаку на організаторів Олімпіади-2020

Реклама на dsnews.ua

Російська військова розвідка планувала хакерську атаку на організаторів літніх Олімпійських і Паралімпійських ігор в Токіо-2020

Про це повідомили в Національному центрі кібербезпеки Великобританії, коментуючи спільну операцію з американською розвідкою, передає "ДС" з посиланням на видання The Guardian.

Хакерська атака планувалася на організаторів Ігор, логістичні служби та спонсорів і велася до того, як Олімпіада-2020 була відкладена через коронавірус.

Відзначається, що раніше російські кібератаки були спрямовані проти державних інститутів політичних супротивників Кремля і на агентства, які проводять розслідування щодо російського спортивного допінгу.

Однак зараз Росія була готова зайти так далеко, щоб Ігри-2020 були зірвані. У цих Іграх не братимуть участь російські спортсмени через вживання допінгу, яке покривали російські чиновники.

Як повідомляла "ДС", раніше віцепрезидент Міжнародного олімпійського комітету Джон Коутс заявив, що перенесені через пандемію коронавируса літні Олімпійські ігри в Токіо пройдуть в 2021 році незалежно від ситуації з COVID-19.

    Реклама на dsnews.ua