• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У Мінську ОМОН ламає двері в під'їзди і погрожує людям гранатами

Реклама на dsnews.ua

У різних містах Білорусі тривають акції протесту проти фальсифікації виборів

Про це пишуть білоруські Telegram-канали, передає "ДС".

Людей менше, ніж у попередні дні. Вони в основному збираються невеликими групами, чим і користуються силовики, які затримують людей по одинці, а також вистежують їх у дворах будинків, виламують двері в підʼїздах багатоповерхівок, куди ховаються протестувальники.

Найбільш масовий протест у Мінську. На підтримку протестів сигналять автомобілі, які проїжджають по центральних вулицях.

Так, в мікрорайоні Камʼяна гірка силовики знову проти активістів застосували світлошумові гранати. Учасники протесту палили фаєри, кидали в силовиків тротуарну плитку і шматки асфальту. Бійці ОМОНу вихоплювали протестувальників, погрожували їм зброєю і сильно били. На масив зʼїжджається підмога з демонстрантів.

Крім того, в мікрорайоні Серебрянка спецназівці просто втекли від людей.

На вул. Рокоссовського бійці ОМОНу виламують двері підʼїздів, де ховаються люди. Крім того, силовики цілеспрямовано нападають на журналістів. Не хочуть, щоб фото та відео з місця подій потрапили в мережу.

У Мінську затримали 15-річного хлопця. ОМОНівець тримає пальцями чеку від гранати, показуючи, що готовий метнути її, якщо хто-небудь прийде на допомогу підлітку.

    Реклама на dsnews.ua